Młodzi w działaniu!

Struktury Forum Młodych PiS w Okręgu nr 7

Forum Młodych PiS to grupa młodych, ideowych i aktywnych osób, które wierzą, że wspólnymi siłami mogą zmieniać Polskę.

Bliskie są nam ideały Prawa i Sprawiedliwości. Wierzymy, że możemy reprezentować poglądy i interesy młodzieży w życiu publicznym. Chcemy, by każda osoba, która dołączy do Forum Młodych, poprzez aktywne uczestnictwo w różnego rodzaju akcjach, kursach, szkoleniach mogła rozwijać swoje zdolności organizacyjne, poznawać ciekawych ludzi i nauczyć się skutecznego działania. Zależy nam również na tym, aby utrzymać zgrany i mogący na siebie liczyć w każdej sytuacji zespół, który będzie realizował wyznaczone przez nas cele i działał skutecznie na rzecz społeczeństwa i Rzeczypospolitej Polskiej.

Jeśli jesteś w przedziale wiekowym 15 – 30 lat i chcesz, by Polska była krajem nowoczesnym, ale szanującym dorobek Twoich przodków, bez względu na to czy jesteś, uczniem, studentem, absolwentem, a sprawy młodego pokolenia nie są Ci obce, dołącz do nas!

Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości to miejsce na Twoją publiczną aktywność. Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, skontaktuj się z nami:

ul. Rayskiego 3, 20-060 Lublin, tel. 81 473 58 81

Wstąp do Forum Młodych!

Dołącz do Prawa i Sprawiedliwości!

Jeśli ważne jest dla Ciebie dobro naszego Narodu, wyznajesz wartości na których opiera się nasz program, to miejsce jest dla Ciebie!

Dołącz do nas

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiedz się więcej o działalności Prawa i Sprawiedliwości w Okręgu nr 7!

ZADZWOŃ:

(82) 564 72 67

NAPISZ DO NAS:

chelm@pis.org.pl

ODWIEDŹ NAS:

Biuro Zarządu Okręgowego
Prawo i Sprawiedliwość – Okręg nr 7
ul. Lwowska 13c
22-100 Chełm

Napisz do nas!

Wykorzystaj formularz widoczny poniżej i skontaktuj się z nami.

[contact-form-7 id=”7″ /]