Przynależność do komisji i podkomisji

Od Do Aktualna funkcja
Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej 17-11-2011 zastępca przewodniczącego
12-01-2012
12-01-2012 26-04-2012
16-02-2012 zastępca przewodniczącego
12-07-2012 23-07-2012
29-08-2012 22-11-2012
23-01-2013 12-06-2013
07-02-2013 21-03-2013
21-02-2013 26-09-2013
12-09-2013 zastępca przewodniczącego
05-12-2013 21-01-2014
05-02-2014 22-10-2014
02-04-2014 04-08-2015
10-07-2014 04-08-2015
Komisja Spraw Wewnętrznych 17-11-2011
29-02-2012 13-03-2012
14-03-2012 23-05-2012
29-03-2012 28-06-2012
20-06-2013 28-08-2013
26-07-2013 23-10-2013
02-04-2014 05-06-2014
25-07-2014 24-09-2014
12-06-2015 09-07-2015
25-06-2015 23-07-2015
05-08-2015 zastępca przewodniczącego