Okręg wyborczy nr 7

Strona główna/Okręg wyborczy nr 7

Okręg wyborczy nr 7 to powiaty bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski i zamojski oraz miasta na prawach powiatu: Chełm, Biała Podlaska, Zamość.

Jednak przede wszystkim okręg wyborczy nr 7 to wspaniali, ciepli, przywiązani do polskiej kultury, tradycji i historii ludzie, dzięki którym wartości chrześcijańskie, patriotyzm, miłość do Ojczyzny i troska o jej los, przekazywane są nieprzerwanie z pokolenia na pokolenie.

13 października 2019 r. w wyborach parlamentarnych Polacy zdecydowaną większością głosów podjęli decyzję, że Zjednoczona Prawica będzie kontynuować swoje rządy w Polsce. Ponad 8 milionów Polaków ponownie zaufało Prawu i Sprawiedliwości a to oznacza, że możemy w dalszym ciągu realizować DOBRY PROGRAM DLA POLSKI.

Nie byłoby tego sukcesu gdyby nie  ogromne poparcie jakie udzielili Prawu i Sprawiedliwości mieszkańcy okręgu chełmskiego. W okręgu wyborczym nr 7 Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość zdobył miażdżącą przewagę nad konkurentami, uzyskując wynik  59,5% głosów.

Jacek Sasin liderem zaufania wśród wyborców

Bezapelacyjnym liderem listy wyborczej okazał się Wicepremier Jacek Sasin, którego zaufaniem obdarzyło ponad 91 tysięcy mieszkańców tego okręgu. Znakomity wynik jaki w okręgu chełmskim zdobyli Kandydaci Komitetu Prawo i Sprawiedliwość jest  solidnym  fundamentem do dalszej ciężkiej pracy dla tego regionu.

Polacy ponownie zaufali przedstawicielom Prawa i Sprawiedliwości.  Ponownie zaufali mieszkańcy okręgu chełmskiego, mając świadomość, że Polska Wschodnia od początku istnienia III RP znajdowała się na marginesie zainteresowań rządzących. Dopiero rząd Zjednoczonej Prawicy postanowił to odmienić.  Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości każdego dnia udowadniają, że pragną działać dalej dla rozwoju tego wyjątkowego regionu. Z  troską i należytą uwagą podejmują tematy dotyczące polskiej wsi oraz małych miasteczek. Tylko w 2019 roku do samorządów trafiło ze strony rządu Zjednoczonej Prawicy 6 mld złotych z przeznaczeniem na budowę lokalnych dróg a samo województwo lubelskie zaabsorbowało takie środki jakie w poprzednich latach trafiały do całej Polski.

Poprawa życia mieszkańców wsi i miasteczek

To właśnie parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości skupiają się na budowaniu możliwie najlepszych warunków do życia na wsi. Temu służą m.in. programy społeczne, które bardzo wzmocniły polskie rodziny, również na polskiej wsi: rodzina 500+, trzynasta emerytura, wyprawka szkolna. Wszystkie przekazywane polskim rodzinom środki trafiają także do mieszkańców wsi i małych miasteczek.

Zdajemy sobie sprawę jak wiele jest jeszcze do zrobienia, jednak nie szczędzimy wysiłków aby jakość życia mieszkańców Polski Wschodniej stawała się porównywalna ze standardami  zachodnimi. Lata zaniedbań i bezczynności rządów koalicji PO – PSL, które doprowadziły do zapaści w tym regionie nie są łatwe do odpracowania, jednak my każdego dnia udowadniamy, że można, że potrafimy wspierać i rozwijać ten wspaniały region i jesteśmy przekonani że wspólnie możemy dokonać tu jeszcze wiele dobrego.

Dołącz do Prawa i Sprawiedliwości!

Jeśli ważne jest dla Ciebie dobro naszego Narodu, wyznajesz wartości na których opiera się nasz program, to miejsce jest dla Ciebie!

Dołącz do nas

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiedz się więcej o działalności Prawa i Sprawiedliwości w Okręgu nr 7!

ZADZWOŃ:

(82) 564 72 67

NAPISZ DO NAS:

chelm@pis.org.pl

ODWIEDŹ NAS:

Biuro Zarządu Okręgowego
Prawo i Sprawiedliwość – Okręg nr 7
ul. Lwowska 13c
22-100 Chełm

Napisz do nas!

Wykorzystaj formularz widoczny poniżej i skontaktuj się z nami.

[contact-form-7 id=”7″ /]